...

Maciej

Pominkiewicz
♿fotograf Poznań

portfolio

PATRONAT
WSPÓŁPRACA
PIT 1,5%
KONTAKT BLOG ART TFP ?


TFP ?

   Jestem na Tak :), również chętnie podejmuje się ciekawych sesji TFP.
Staram się znaleźć czas na przynajmniej jedną taką sesję fotograficzną w miesiącu.

Jeśli masz ciekawy pomysł na sesję, zapewnisz stylizację, rekwizyty, makijaż, uczesanie etc. Zapraszam. Jeśli pomysł jest ciekawy również dla mnie, chętnie wykonam zdjęcia, zapewnię pasujące do Twojego pomysłu oświetlenie i opracuję zdjęcia cyfrowo - postprodukcja. Wystarczy mi Twoja zgoda na publikację w formie elektronicznej oraz dobre nastawienie i działamy.

Jeśli oprócz wykonania zdjęć ja przygotowuję pomysł/stylizację/rekwizyty etc. Konieczne jest podpisanie przez Nas pisemnej umowy TFP. Oczywiście udostępniam ją przed sesją i jestem otwarty na Twoje uwagi/sugestie dotyczące jej ewentualnej modyfikacji.

Przy sesjach realizowanych w studio fotograficznym, oprócz uzgodnienia umowy aby zarezerwować termin konieczna jest również Twoja wpłata na podane przeze mnie konto z tytułem "Imię Nazwisko, rezerwacja studia + data sesji". Jest to opłata za pierwszą godzinę studia (kolejną\ne pokrywam ja, zazwyczaj moje sesje to 1,5/2 h). Jest to również opłata bezzwrotna tzn, w przypadku gdy rezygnujesz z sesji na 48h przed jej uzgodnionym terminem to nie jest ona zwracana.

Masz pytania, pomysły
pisz śmiało - patrz kontakt .